Ubytování

Náš apartmán Kamenný dům s rozsáhlou zahradou se nachází v klidné části na konci Hrabačova, směrem na Vítkovice v Krkonoších. Celý apartmán má rozlohu 115 m2. Jedná se o nově zrekonstruovaný starší dům, pronajímáme celé první patro s vlastním vchodem.

Hosté mají k dispozici 3 ložnice (vždy jedna manželská postel a jedna samostatná postel), 1 obývací pokoj (manželská postel a rozkládací gauč – pro jednu dospělou osobu, pohodlně pro dvě děti). Celkem nabízíme 11 lůžek – 9 postelí + 1 přistýlka (gauč). Dvě vybavení koupelny s WC: ručníky, osušky, fén, mycí potřeby. 

dsc_0660.jpg

V kuchyni je jídelní stůl, pečící trouba s varnou deskou, myčka, mikrovlnná trouba, lednice + mrazák. Vybaveno nádobím na vaření a mycími potřebami. V obývacím pokoji je TV se satelitem, v celém objektu je pak dostupná wifi. Celý dům je nekuřácký, preferujeme přezouvání. Dům má neoplocenou zahradu. Při letních večerech se můžete tešit posezení u ohně s pořádnou zásobou dřeva. 

Rodičům nabízíme k zapůjčení dětskou dřevěnnou  postýlku, krmící židličku a další potřeby pro prcky dle dohody.
V rámci předsíně je výklenek na kola nebo lyže, i se sušákem na lyžařské boty.
U domu může parkovat více aut.

Objekt je bez možnosti stravování. Budete-li mít zájem, zajistíme a snídaních – tzv. ranní nákup – na určitou hodinu dovezeme čerstvé pečivo + něco k tomu. 

Cca 10 minut chůze je v dosahu místní obchůdek, nebo autem Tesco a Norma (Jilemnice), či Billa, Kaufland, Lidl a PennyMarket (Vrchlabí).

Doporčené restaurace: 

Jilemnice

Vrchlabí

  • Botta caffe, tel.: 499 453 221, Krkonošská 16, Vrchlabí
  • Farma steak&fish, tel.: 737 907 512, Krkonošská 186, Vrchlabí
  • Kozí plácek, tel.: 733 713 323, Kozí plácek 127, Vrchlabí
foto_009.jpg